Anastasiya – výkonný ředitel

Jmenuji se Anastasia a pocházím z města, kde válka trvá už mnoho let. Před mýma očima lidé pohřbívali své blízké, ztratili vše, co měli, ztratili sami sebe. Když čtete o válce v novinách nebo o ní slyšíte v televizi, vnímáte to úplně jinak, než když ji zažíváte na vlastní kůži.  Proto se zrodila myšlenka, jak bych mohla pomáhat lidem. Za určitých okolností jsem se přestěhovala do České republiky. Vystudovala jsem univerzitu, a našla si práci. Jakmile jsem si začala vydělávat, hned jsem začala pomáhat potřebným: byly to měsíční dary nemocným dětem, podpora důchodců z druhé světové války, dětské domovy v České republice, velké rodiny a mnoho dalších.

Postupem času jsem si uvědomila, že prostředky, které vydělám nestačí k tomu, abych mohla pomoci více lidem. Na své cestě jsem potkala úžasného člověka, s kterým se život opravdu nemazlil. Byla mou kurátorkou, průvodkyní a jmenuje se Oksana. Ve skutečnosti to byla ona, která přišla s myšlenkou založení nadace. Nadace, která bude poskytovat pomoc těm, kteří se ocitli v obtížných životních situacích: matkám samoživitelkám, teenagerům a dětem z dětských domovů, velkým rodinám a mnoha dalším, kteří potřebují pomoc. Bylo mi ctí být spoluzakladatelkou této organizace.

Mým úkolem je kolem sebe vytvořit morální základ tzn. laskavé, milosrdné a slušné lidi. Vím, že jich je mnoho a věřím, že společně můžeme změnit život k lepšímu!

V moderním světě jsme všichni příliš zaneprázdněni sami sebou a zapomínáme se rozhlédnout kolem sebe. Neměli bychom přehlížet problémy ostatních, ​​protože naši osobnost formují dobrými skutky, které v životě uděláme. Naše projekty pomohou změnit vektor života velkého počtu lidí. Společně s vámi můžeme zachránit životy a usilovat o dobro!

Dobré skutky nás činí odvážnějšími a moudřejšími, činí nás lidmi. Nakonec nikdy z nás neví, kdy bude sám potřebovat pomoc.